ltimo conciertoAZKEN KONTZERTUA

Euskadiko Orkestra Sinfonikoa - Agenda

Aurreko irudia
 Hurrengo irudia

Agenda

Agenda honetan Euskadiko Orkestrak hurrengo hilabeterako programatuta dituen jarduera guztiak biltzen dira, bai ekoizpen propioko jarduerak, Abonu Denboraldia, Miramongo Matinéeak zikloa eta Musika Familian, besteak beste, bai gure orkestrak talde gonbidatu gisa parte hartzen dueneko beste jarduerak, hala nola Bilboko Opera Denboraldia, musikaldiak, ezohiko kontzertuak, birak, etab.

mes anteriorURRIA 2017 mes siguiente
ALARAZOGORLAIG
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Bilaketak hiriaren arabera egin ditzakezu.

Sarrerak erostea

Hurrengo kontzertuak

 

1 2 3 

  hurrengoa

20/10/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Bordeaux
  • Ordua: Auditorium, 19:00h
  • Programa: Orchestre National Bordeaux Aquitaine orkestrarekin elkartrukea

Vladimir Kulenovic, zuzendaria
Jean-Frédéric Neuburger, pianoa
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
N. Rimski-Korsakov:
Espainiar kapritxoa
M. Ravel: Pianorako kontzertua (ezker eskua)
N. Rimsky-Korsakov: Sheherazade. Suite sinfonikoa

» Joan programaren xehetasunera

24/10/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Tabakalera. Patioa. 20:00h
  • Programa: Babilonia Berria: proiekzioa eta musika zuzenean

Mélanie Levy-Thiébaut, zuzendaria
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
D. Xostakovitx:
Babilonia Berria [90']
(F. Strobelen bertsioa)

» Joan programaren xehetasunera

30/10/2017Donostia-San Sebastián A

Donostia-San Sebastián A

  • Tokia: Donostia/San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 20:00h
  • Programa: Errusiar saski-naskia

Robert Treviño, zuzendaria
Joaquín Achúcarro, pianoa
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
M. Ravel:
Piano eta orkestrarako kontzertua (ezker eskua) [19']
D. Shostakovich: 11. Sinfonia, "1905 urtea" [55']

» Joan programaren xehetasunera

31/10/2017Pamplona-Iruñea

Pamplona-Iruñea

  • Tokia: Pamplona/Iruña
  • Ordua: Auditorio Baluarte Auditoriuma, 20:00h
  • Programa: Errusiar saski-naskia

Robert Treviño, zuzendaria
Joaquín Achúcarro, pianoa
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
M. Ravel:
Piano eta orkestrarako kontzertua (ezker eskua) [19']
D. Shostakovich: 11. Sinfonia, "1905 urtea" [55']

» Joan programaren xehetasunera

 

1 2 3 

  hurrengoa