ltimo conciertoAZKEN KONTZERTUA

Euskadiko Orkestra Sinfonikoa - Agenda

Aurreko irudia
 Hurrengo irudia

Agenda

Agenda honetan Euskadiko Orkestrak hurrengo hilabeterako programatuta dituen jarduera guztiak biltzen dira, bai ekoizpen propioko jarduerak, Abonu Denboraldia, Miramongo Matinéeak zikloa eta Musika Familian, besteak beste, bai gure orkestrak talde gonbidatu gisa parte hartzen dueneko beste jarduerak, hala nola Bilboko Opera Denboraldia, musikaldiak, ezohiko kontzertuak, birak, etab.

mes anteriorEKAINA 2017 mes siguiente
ALARAZOGORLAIG
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Bilaketak hiriaren arabera egin ditzakezu.

Sarrerak erostea

Hurrengo kontzertuak

 

1 2 3 

  hurrengoa

10/10/2017Vitoria-Gasteiz

Vitoria-Gasteiz

  • Tokia: Vitoria/Gasteiz
  • Ordua: Teatro Principal Antzokia, 20:00h
  • Programa: Itxaropen-zukua

Robert Treviño, zuzendaria
Iruñeko Orfeoia
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
 

Egitaraua
J. Brahms: Patuaren Kanta [9']
L. Bernstein: Chichester-eko Salmoak [19']
G. Mahler: 1. Sinfonia, "Titan" [53']

 

 

 

» Joan programaren xehetasunera

11/10/2017Bilbao

Bilbao

  • Tokia: Bilbao/Bilbo
  • Ordua: Palacio Euskalduna Jauregia, 20:00h
  • Programa: Itxaropen-zukua

Robert Treviño, zuzendaria
Iruñeko Orfeoia
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
 

Egitaraua
J. Brahms: Patuaren Kanta [9']
L. Bernstein: Chichester-eko Salmoak [19']
G. Mahler: 1. Sinfonia, "Titan" [53']

 

 

 

» Joan programaren xehetasunera

13/10/2017Donostia-San Sebastián A

Donostia-San Sebastián A

  • Tokia: Donostia/San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 20:00h
  • Programa: Itxaropen-zukua

Robert Treviño, zuzendaria
Iruñeko Orfeoia
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
 

Egitaraua
J. Brahms: Patuaren Kanta [9']
L. Bernstein: Chichester-eko Salmoak [19']
G. Mahler: 1. Sinfonia, "Titan" [53']

 

 

 

» Joan programaren xehetasunera

16/10/2017Donostia-San Sebastián B

Donostia-San Sebastián B

  • Tokia: Donostia/San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 20:00h
  • Programa: Itxaropen-zukua

Robert Treviño, zuzendaria
Iruñeko Orfeoia
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
 

Egitaraua
J. Brahms: Patuaren Kanta [9']
L. Bernstein: Chichester-eko Salmoak [19']
G. Mahler: 1. Sinfonia, "Titan" [53']

 

 

 

» Joan programaren xehetasunera

 

1 2 3 

  hurrengoa