ltimo conciertoAZKEN KONTZERTUA

Euskadiko Orkestra Sinfonikoa - Agenda

Aurreko irudia
 Hurrengo irudia

Agenda

Agenda honetan Euskadiko Orkestrak hurrengo hilabeterako programatuta dituen jarduera guztiak biltzen dira, bai ekoizpen propioko jarduerak, Abonu Denboraldia, Miramongo Matinéeak zikloa eta Musika Familian, besteak beste, bai gure orkestrak talde gonbidatu gisa parte hartzen dueneko beste jarduerak, hala nola Bilboko Opera Denboraldia, musikaldiak, ezohiko kontzertuak, birak, etab.

mes anteriorEKAINA 2017 mes siguiente
ALARAZOGORLAIG
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Bilaketak hiriaren arabera egin ditzakezu.

Sarrerak erostea

Hurrengo kontzertuak

 

1 2 3 

  hurrengoa

28/07/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Peralada
  • Ordua: Castell de Peralada, 22:00h
  • Programa: Festival Castell de Peralada

Ainars Rubikis, zuzendaria
Malandain Ballet Biarritz
(Thierry Malandain, zuzendaria eta koreografoa)
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
La Belle et la Bête
(P.I. Txaikovskiren musika oinarri hartuta) 

» Joan programaren xehetasunera

13/08/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 19:00h
  • Programa: Donostiako Musika Hamabostaldia

Yi-Chen Lin, musika-zuzendaria
Lucas Meachem (Conde), Carmela Remigio (Condesa), Katerina Tretyakova (Susanna), Simón Orfila (Fígaro), Clara Mouriz (Cherubino), Marina Rodríguez Cusí (Marcellina), Valeriano Lanchas (Don Bartolo), Juan Antonio Sanabria (Don Basilio), Gerardo López (Don Curzio), Fernando Latorre (Antonio), Belén Roig (Barbarina)
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
Easo Abesbatza

Egitaraua
W.A. Mozart:
Figaroren ezteiak

» Joan programaren xehetasunera

15/08/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 19:00h
  • Programa: Donostiako Musika Hamabostaldia

Yi-Chen Lin, musika-zuzendaria
Lucas Meachem (Conde), Carmela Remigio (Condesa), Katerina Tretyakova (Susanna), Simón Orfila (Fígaro), Clara Mouriz (Cherubino), Marina Rodríguez Cusí (Marcellina), Valeriano Lanchas (Don Bartolo), Juan Antonio Sanabria (Don Basilio), Gerardo López (Don Curzio), Fernando Latorre (Antonio), Belén Roig (Barbarina)
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa
Easo Abesbatza

Egitaraua
W.A. Mozart:
Figaroren ezteiak

» Joan programaren xehetasunera

21/08/2017Bestelako Jarduerak

Bestelako Jarduerak

  • Tokia: Donostia / San Sebastián
  • Ordua: Auditorio Kursaal Auditoriuma, 20:00h
  • Programa: Donostiako Musika Hamabostaldia

Paul Goodwin, zuzendaria
María Espada, sopranoa
Hilary Summers, mezzosopranoa
Robin Tritschler, tenorra
Neal Davies, baritonoa
Andra Mari Abesbatza
Euskadiko Orkestra Sinfonikoa

Egitaraua
G.F. Händel:
Water Music (suitea)
J. Haydn: Meza re minorrean, Hob.XXII:11 "Nelson meza"

» Joan programaren xehetasunera

 

1 2 3 

  hurrengoa